Jsou jako nádherné rostliny, omamně voní, mají roztodivné tvary a barvy, rostou do nebes či jsou sotva okem spatřitelné, jsou květinami a jindy stromy, ovocnými či jehličnany, jsou ukryté ve vysoké trávě a nebo rostou podél cest, jsou na dosah ruky a přece vzdálené...Projděte se zahradou mangy a prohlédněte si je sami...

Jsou tu pro vás - všechny ty nezapomenutelné tváře a jejich příběhy...Dobrá zpráva pro všechny příznivce mangy, anime a japonské kultury obecně! Internetová televize Bestrom.cz chce po prázdninách rozjet i nový pořad právě pro nás!
Sledujte na: https://www.facebook.com/Bestormcz-966285826793525 a nebo na http://www.bestorm.cz, kde navíc při registraci a následném olajkování či sdílení facebookové stránky získáte 20 bodů na konto (Pokud napíšete zprávu s tím, že jste se k nim dostali přes stránku Mangarden.blog.cz).

mmm

Květen 2015Kimi no Iru Machi - kapitola 26

13. května 2015 v 20:19 | Natushi |  Kimi no Iru Machi
Hned ze začátku se musím omluvit za jednu chybku, která se nám sem vloudila. V předchozím díle se mi nedopatřením ztratily 4 poslední stránky, tak si je prosím dodatečně přečtěte, abyste o ten hezký zvrat nepřišli:)
- Natushi
Claymore - kapitola 64

1. května 2015 v 19:37 | Natushi |  Claymore